صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
بازار های مالی
علی محمدی پور سه شنبه 18 ارديبهشت 1403

احراز هویت در صرافی بینگ ایکس، مانند سایر صرافی های ارز دیجیتال به منظور تایید هویت کاربران و افزایش امنیت صرافی انجام می شود. به طور معمول، در طی فرآیند احراز هویت، اعتبار کاربر از طریق یک مدرک شناسایی صادر شده توسط دولت، مانند گذرنامه، گواهینامه رانندگی یا سایر اعتبارنامه های مشابه تأیید می شود. در اکثر صرافی ها، احراز هویت کاربر در چند مرحله انجام می شود و کاربران بر اساس مستندات ارائه شده، در سطوح مختلف معاملاتی قرار می گیرند. برای آشنایی با فرآیند احراز هویت در صرافی بینگ ایکس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

برای اطلاع از نحوه احراز هویت در صرافی های مختلف بین المللی بر روی لینک کلیک کنید.

تنظیمات احراز هویت در صرافی بینگ ایکس

احراز هویت در وب سایت

اگر برای اولین بار است که Google Authenticator را راه‌اندازی می‌کنید، لطفاً به دستورالعمل‌های زیر برای لینک کردن Google Authenticator در سایت صرافی بینگ ایکس دقت کنید.

 • مرحله 1: وارد وب‌سایت رسمی BingX شوید و از منوی کشویی زیر نماد آواتار، «Account & Security» را انتخاب کنید.

تنظیمات احراز هویت در صرافی بینگ ایکس

 • مرحله 2: به بخش "مرکز امنیتی" بروید و "تایید Google" را ببینید و روی دکمه "Link" کلیک کنید.

تایید گوگل در احراز هویت در صرافی بینگ ایکس

 • مرحله 3: کد QR مربوط به سیستم عامل تلفن همراه شما (iOS/Android) را برای دانلود Google Authenticator اسکن کنید. همچنین می توانید آن را مستقیماً از اپ استور یا گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

برای کسب اطلاعاتی در مورد نحوه ثبت نام و معامله در صرافی بینگ ایکس بر روی لینک کلیک کنید.

دانلود برنامه احراز هویت در گوشی

 • مرحله 4: برنامه Google Authenticator را باز کنید و روی علامت "+" واقع در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید. سپس، کد QR نمایش داده شده در صفحه وب را اسکن کنید یا روی «Copy Key» در صفحه وب کلیک کنید تا تنظیمات GA تکمیل شود. سپس روی «Next» در صفحه وب کلیک کنید.

تنظیمات احراز هویت در صرافی bingx

تایید نهایی احراز هویت در صرافی بینگ ایکس

 • مرحله 5: برای تکمیل پازل تأیید اسلاید کنید. هر دو کد تأیید دریافت شده از طریق ایمیل ثبت نام و Google Authenticator را وارد نمایید. روی "Submit" کلیک کنید و فرآیند پیوند با موفقیت تکمیل خواهد شد.

تایید ایمیل در احراز هویت صرافی بینگ ایکس

احراز هویت در گوشی

 • مرحله 1: وارد حساب BingX خود شوید و روی نماد آواتار کلیک کنید تا به نوار کناری دسترسی پیدا کنید. سپس روی "Security Center" کلیک کنید.

ثبت نام در احراز هویت امنیتی

 • مرحله 2: پس از آن، روی "Google Authenticator" کلیک کنید.

مراحل تایید در احراز هویت در صرافی بینگ ایکس

 • مرحله 3: روی دکمه "Download" کلیک کنید تا به فروشگاه برنامه بروید. می توانید برنامه Google Authenticator را از آنجا دانلود و نصب کنید. برای کپی کردن کلید BingX روی "Copy" کلیک کنید.

کپی کردن کلید عمومی در صرافی bingx

 • مرحله 4: برنامه Google Authenticator را باز کنید و روی علامت "+" واقع در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید. کلید BingX را برای پیوند GA قرار دهید.

تایید Google Authenticator در احراز هویت

 • مرحله 5: به برنامه BingX برگردید، هر دو کد تأیید دریافت شده از طریق ایمیل ثبت نام و Google Authenticator را وارد کنید. روی "Linked" کلیک کنید که به صفحه "مرکز امنیتی" باز خواهد گشت. Google Authenticator شما به‌عنوان «پیوند شده» نشان داده می‌شود که نشان می‌دهد راه‌اندازی 2FA تکمیل شده است.

تایید احراز هویت دو عاملی در صرافی بینگ ایکس

روش حذف کردن احراز هویت در Google Authenticator

اگر Google Authenticator شما در دسترس است: اگر Google Authenticator در دستگاه شما به درستی کار می کند، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید تا به صورت دستی Google Authenticator را در پلتفرم وب، لغو/تغییر دهید.

مرحله 1: به وب سایت رسمی BingX مراجعه کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. روی آواتار حساب در منوی کشویی کلیک کنید و “Account & Security" را انتخاب کنید.

تایید و بررسی امنیت در صرافی بینگ ایکس

مرحله 2: در مرکز امنیتی، "تایید Google" را مشاهده خواهید کرد. روی دکمه "Continue" کلیک کنید.

تایید امنیتی در احراز هویت صرافی بینگ ایکس

مرحله 3: روی "دریافت کد" کلیک و برای تکمیل پازل اسلاید کنید. کد ایمیل و کد GA را وارد کرده و روی «Send» کلیک کنید. پس از حذف Google Authenticator، سیستم به طور خودکار از حساب شما خارج می شود. اگر می خواهید به استفاده از خدمات BingX ادامه دهید، لطفاً دوباره وارد شوید.

آموزش احراز هویت در صرافی بینگ ایکس

اگر Google Authenticator در دسترس نباشد

اگر دستگاه‌ها را تغییر یا Google Authenticator را حذف کرده‌اید، لطفاً با پشتیبانی آنلاین BingX تماس بگیرید تا در قطع لینک یا تغییر آن کمک بگیرید. بسته به وضعیت KYC خود، لطفاً اطلاعات تأیید را به پشتیبانی آنلاین ارائه دهید: اگر احراز هویت مشتری یا KYC را تکمیل کرده‌اید، لطفاً UID BingX، نام کامل، عکسی از خودتان که شناسه خود را در دست دارید و یک یادداشت دست‌نویس که شامل BingX UID، تاریخ و هدف از این درخواست است، ارائه دهید. اگر احراز هویت KYC را تکمیل نکرده‌اید، لطفاً اسکرین‌شات‌های خاصی از هر رکورد سپرده از صرافی دیگر، از جمله آدرس سپرده، مبلغ و مهر زمانی را به BingX ارسال کنید.

اگر سیستم تشخیص دهد که حساب شما دارای ریسک بالایی است، ممکن است از شما خواسته شود اطلاعات تأیید بیشتری را ارائه دهید. پشتیبانی آنلاین بر اساس ارزیابی سیستم، شما را از اطلاعات خاص مورد نیاز مطلع می کند و شما باید اطلاعات درخواستی را برای اطمینان از ایمنی وجوه حساب خود ارائه دهید.

سلب مسئولیت ریسک

قیمت ارزهای دیجیتال در معرض ریسک بالای بازار و نوسان قیمت است. شما فقط باید روی ارزهایی سرمایه گذاری کنید که با آنها آشنا بوده و خطرات مرتبط با آن را درک می کنید. شما باید تجربه سرمایه گذاری، وضعیت مالی، اهداف سرمایه گذاری و تحمل ریسک خود را به دقت در نظر بگیرید و قبل از هر سرمایه گذاری، با یک مشاور مالی مستقل مشورت کنید. این مطالب فقط برای منبع است و نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شود. بررسی عملکرد گذشته یک منبع قابل اعتماد برای عملکرد در آینده نیست. ارزش سرمایه‌گذاری شما می‌تواند کاهش یا افزایش یابد و ممکن است مبلغی را که سرمایه‌گذاری کرده‌اید پس نگیرید. شما تنها مسئول تصمیمات سرمایه گذاری خود هستید و BingX مسئولیتی در قبال ضرر و زیان شما ندارد.

BingX اهمیت زیادی برای انطباق اطلاعات قائل است و قوانین محلی را به شدت رعایت کرده است. لطفا از قوانین و مقررات محلی در کشور یا منطقه خود پیروی کنید. صرافی BingX به صلاحدید خود این حق را برای خود قائل است که در هر زمان و به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، این اطلاعیه را اصلاح، تغییر یا لغو کند.

لزوم استفاده از احراز هویت در صرافی بینگ ایکس چیست؟

لزوم استفاده از احراز هویت در صرافی بینگ ایکس چیست؟

تایید هویت بخش مهمی از بازار ارز دیجیتال است زیرا احراز هویت به افزایش امنیت حساب کاربری شما کمک می کند و از دارایی ها در برابر خطر هک شدن محافظت می کند. اگرچه مراحل کلی برای احراز هویت در همه صرافی ها مشابه است؛ با این حال، این مراحل ممکن است در جزئیات متفاوت باشد.

مزایای امنیتی احراز هویت چیست؟

 • احراز هویت کاربران با ایجاد لایه های امنیتی بیشتر به افزایش امنیت خرید کمک می کند.
 • احراز هویت کاربران به ردیابی و ثبت تراکنش های انجام شده در صرافی کمک می کند.
 • احراز هویت کاربر از کلاهبرداری و سوء استفاده مالی جلوگیری می کند.
 • با انجام مراحل احراز هویت و فعال کردن تأیید دو مرحله‌ای، دارایی‌ های کاربران از دسترسی غیرمجاز محافظت می‌شوند.
 • حساب‌های احراز هویت شده می‌توانند تا 1,000,000 دلار در روز برداشت کنند، در حالی که حساب‌های احراز هویت نشده تا 50,000 دلار می‌توانند برداشت کنند.
 • حداکثر مبلغ برداشت تجمعی را می توان به طور نامحدود در حساب های تأیید شده انجام داد، در حالی که این مبلغ 100,000 دلار در حساب های تأیید نشده است.
علی محمدی پور يکشنبه 19 فروردين 1403

صرافی بینگ ایکس، یک صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال است که در سال 2018 راه اندازی شد. این صرافی به عنوان بستری امن برای معاملات ارزهای دیجیتال فعالیت خود را آغاز کرد و تقریبا تمام امکانات مورد نیاز شما برای ترید و خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در اختیارتان می گذارد. BingX یک صرافی منحصر به فرد و خلاقانه است که به شما امکان می دهد با معامله گران نخبه ارتباط برقرار کنید تا بهترین نتایج ممکن را برای سرمایه گذاری خود به دست آورید. به گفته سازندگان این صرافی، با دیگر پلتفرم‌ها، شما سردرگم می شوید و برای یافتن بهترین سرمایه‌گذاری باید به عقل خود تکیه کنید. اما با تجزیه و تحلیل برتر BingX و شبکه اجتماعی معامله کریپتو، شما هرگز مجبور نیستید در شرایط کریپتو تنها باشید.

شما مدل هایی دارید که استراتژی های خود را بر اساس آنها پایه گذاری کنید و حتی می توانید انتخاب کنید که به راحتی استراتژی یک معامله گر بزرگ را با استفاده از کپی تریدینگ، کپی کنید. BingX به واسطه نداشتن کارمزد سپرده گذاری و برخی از کمترین هزینه ها در این صنعت، خود را از دیگران جدا کرده است. با تمام این ویژگی‌ها، همراه با قابلیت‌های معاملات استاندارد کریپتو در صرافی‌های معمولی و یک ویژگی مبادله دائمی که امکان داد و ستد یکپارچه مشتقات کریپتو را فراهم می‌کند، صرافی بینگ ایکس یک پلتفرم کاملاً تحقق یافته برای همه نیازهای فعلی و آینده شما در معاملات ارزهای دیجیتال است. این مطلب با موضوع آموزش صرافی بینگ ایکس را تا انتها دنبال کنید.

درباره صرافی بینگ ایکس

آموزش صرافی BingX

همانطور که گفتیم بینگ ایکس یک صرافی و پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال است که در سال 2018 تأسیس شد. BingX که در سنگاپور با نام Bingbon ثبت شده است، به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال مبتنی بر فناوری بلاک چین بوده است. این صرافی که پس از تغییر نام تجاری در مقیاس کامل به BingX تغییر نام داد، به سرعت به دلیل ویژگی‌های کپی تریدینگ خود شهرت یافت.

این صرافی یک صرافی کریپتوکارنسی است که خدمات معاملاتی اسپات، مشتقات و کپی تریدینگ را به بیش از 100 کشور در سراسر جهان ارائه می دهد. BingX به خاطر باز کردن بازار ارزهای دیجیتال در حال رشد برای همه، اتصال کاربران با معامله‌گران متخصص و بستری برای سرمایه‌گذاری به روشی ساده، جذاب و شفاف، به خود به عنوان صرافی مردم می‌بالد.

بینگ ایکس یک صرافی منحصر به فرد و خلاقانه است که به شما امکان می دهد با تریدرهای نخبه ارتباط برقرار کنید تا بهترین نتایج ممکن را برای سرمایه گذاری خود به دست آورید. صرافی بینگ ایکس به دلیل موفقیت بزرگ خود و حجم معاملات ۲۴ ساعته در سال 2021 در CoinMarketCap رتبه هفتم را به دست آورد. از دیگر ویژگی های این صرافی این است که ابزارها، شاخص‌های جهانی، فارکس، قابلیت انجام معاملات خودکار و بسیاری خدمات دیگر را به کاربران خود ارائه می دهد.

تیم موسس و رهبری این صرافی متشکل از متخصصان پیشگام از شرکت های برتر VC، موسسات مالی مانند J. P. Morgan، Standard Chartered Bank و شرکت های اینترنتی پیشرو مانند Google، Tencent و Alibaba با بیش از 10 سال تجربه در زمینه های تخصصی مربوطه هستند.

صرافی بینگ ایکس شعبه‌هایی در آمریکای شمالی، کانادا، اتحادیه اروپا، هنگ کنگ و تایوان دارد. BingX همچنین برای فعالیت در سایر کشورهایی که خدمات خود را ارائه می دهد یا هر شکلی از ترید را انجام می دهد، ثبت کرده یا تأییدیه نظارتی را دریافت کرده است.

جوانب مثبت و منفی صرافی بینگ ایکس

جوانب مثبت و منفی صرافی bingx

مزایا

 • امکان اتصال به صرافی بایننس برای کپی ترید
 • کارمزد بسیار کم در حد 0.0275٪
 • بزرگترین پلتفرم کپی تریدینگ در زمان حال
 • امکان کسب درآمد بین 8 تا 12 درصد
 • امکان اتصال به تریدینگ ویو و ترید از طریق آن
 • عدم نیاز به KYC
 • پشتیبانی 24/7 مشتری به 10 زبان از جمله زبان هلندی
 • پشتیبانی از معاملات اهرمی تا ۱۵۰ برابر

معایب

 • محدود به جفت ارزهای دیجیتال و نقل و انتقالات خاص

برخی از ویژگی های دیگر صرافی بینگ ایکس در ادامه آمده است:

پشتیبانی از ارز فیات

با استفاده از پلتفرم هایی مانند Banxa و Moonpay برای چندین ارز مانندUSD، AUD، EUR، KRW، THB، TWD، BGN، BRL ،CAD CHF، COF و موارد دیگر، BingX پشتیبانی گسترده ای از ارز فیات ارائه می دهد. این پلتفرم از پروتکل های شخص ثالث برای اجرای این خریدهای فیات استفاده می کند.

ویژگی های Perpetual Swap

با ویژگی مبادله دائمی، می‌توانید سفارش‌های محدود، معاملات مارجین خود را به صورت شبانه روزی نگه دارید. سرمایه گذاران باید ابتدا موقعیت های خود را ببندند و پس از رسیدن به تاریخ تحویل قرارداد دوباره آن را باز کنند. برای معامله گران باتجربه، مبادله دائمی زمانی را حل می کند که کاربران نوسانات بازار ناشی از روش های عملیات خسته کننده را که آنها را در صرافی های دیگر تحت فشار قرار می دهد از دست بدهند.

پلتفرم بصری و کاربر پسند

BingX از شروع کار با تأیید ایمیل خود به منظور پیمایش در تمام ویژگی‌های پلتفرم، تجربه کاربرپسندی را برای مبتدیان و متخصصان در رابطه با رابط کاربری فراهم می‌کند.

کپی تریدینگ

بینگ ایکس بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین ویژگی‌های کپی تریدینگ در بازار را دارد. در حالی که برخی از صرافی‌ها فقط دارای قابلیت کپی تریدینگ هستند، BingX تمام راه را به صورت عملی پیش می‌برد و تجربه کپی تریدینگ بی‌نظیری را ارائه می‌دهد. با تجزیه و تحلیل واضح و خواندنی و آمار بهترین معامله گران روی پلتفرم، می توانید استراتژی خود را بسته به نیاز خود انتخاب کنید. اینگونه بود که BingX نامی برای خود دست و پا کرد. اگر فقط به دنبال کپی تریدینگ به عنوان یک ویژگی هستید، BingX رقیبی ندارد.

آموزش مرحله به مرحله صرافی بینگ ایکس

برای کار با صرافی بینگ ایکس نیاز به احراز هویت و طی کردن مراحل KYC نبوده و به راحتی با انجام مراحل ایجاد اکانت می توانید اقدام به واریز و برداشت از حساب خود نمایید.

مرحله اول: یک حساب BingX ثبت کنید.

آموزش ثبت نام صرافی BingX

وارد وب سایت رسمی BingX شده و روی "ثبت نام" در نوار جستجوگر بالا کلیک کنید (Log in/Register). پس از کلیک روی گزینه ثبت نام، با آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود ثبت نام کنید.

ثبت نام در صرافی

با وارد کردن آدرس ایمیل خود یک کد به ادرس ایمیل شما ارسال می شود. آن را وارد کنید و یک پسورد 20 کاراکتری برای اکانت خود درنظر بگیرید.

مرحله دوم: تنظیمات امنیتی

تنظیمات امنیتی در صرافی BingX

تنظیمات امنیتی خود را تکمیل کنید تا از دارایی های خود محافظت کنید. به BingX وارد شوید، نشانگر را روی آدمک در نوار جستجوگر بالا نگه دارید، روی [Account and Security] کلیک کنید و به [Security Center] بروید.

چگونه رمز عبور خود را تنظیم کنیم؟

در بخش «Security Center »، روی «تنظیم یا Set » یا «بازنشانی، Reset» در کنار «گذرواژه، Fund Password » کلیک کنید. این رمز یک رمز عبور 6 رقمی است که برای تأیید سپرده ها، برداشت ها و معاملات شما استفاده می شود. لطفاً مطمئن شوید که رمز عبور قوی انتخاب و آنها را ایمن نگه می دارید.

چگونه تأیید Google 2FA را فعال کنیم؟

وارد BingX شوید، روی عکس آدمک در نوار جستجوگر بالا کلیک کنید و [Account and Security] را انتخاب کنید. [Security Center] را انتخاب کنید. لینک Google Authenticator خود را از طریق دکمه "لینک" ادامه دهید. دستورالعمل ها را برای تکمیل فرآیند دنبال کنید.

مرحله سوم: دپوزیت (Deposit)

دپوزیت

اگر در حال حاضر دارایی های دیجیتالی در کیف پول یا سایر پلتفرم های معاملاتی خود دارید، می توانید آنها را به حساب BingX خود منتقل کنید.

واریز از طریق "آدرس": برای اینکه آدرس دپوزیت BingX خود را پیدا کنید باید وارد قسمت [Deposit] شوید، یک ارز و یک زنجیره خاص را برای کپی کردن آدرس سپرده BingX خود انتخاب کرده و از آن آدرس برای انتقال دارایی های دیجیتال خود به BingX استفاده کنید.

مرحله چهارم: معاملات اسپات

معاملات اسپات

شما می توانید ترید ارز دیجیتال خود را در BingX Spot شروع کنید، اینجا جایی است که می توانید صدها ارز دیجیتال از جمله "Bitcoin" (BTC) را معامله کنید.

مرحله پنجم: معاملات استاندارد و دائمی

BingX معاملات استاندارد و مبادله دائمی یا Perpetual Swap را ارائه می دهد. معامله استاندارد برای معامله گران مبتدی توصیه می شود، در حالی که سوآپ برای معامله گران با تجربه و حرفه ای در نظر گرفته می شود.

مرحله ششم: فعال کردن کپی تریدینگ

فعال کردن کپی تریدینگ در صرافی BingX

با قابلیت کپی تریدینگ شما می توانید معاملاتی را که انجام داده اید با دنبال کننده های خود به اشتراک می گذارید و حتی می توانید بین 8 تا 15 درصد از سود کپی کننده های خود به دست آورید. در صرافی بینگ ایکس، دو حساب کپی تریدینگ یعنی Binance و Bingx وجود دارد.

برای فعال کردن حساب کپی ترید ابتدا از صفحه اصلی، بخش copytrade را انتخاب کرده و وارد قسمت Apply to be a copy trader شوید.

سه کادر در این قسمت مشاهده می کنید:

فعال کردن حساب کپی تریدر

Social media links:

لینک یکی از شبکه های اجتماعی خود را وارد کنید مثل اینستاگرام، لینکدین، کانال تلگرام و ...

Followers on social media (Up to 3 images):

تعدادی از تصاویر دنبال کننده های خود را آپلود کنید. حداکثر سه تصویر و حداقل یک تصویر.

Screenshot of your account profit (Up to 3 images):

تصویری از سودهای خود را آپلود کنید. این سودها می تواند در Bingx یا Binance باشد. حداکثر سه تصویر و حداقل یک تصویر.

گزینه submit را بزنید و با گذشت 1 تا 3 روز نتیجه بررسی به آدرس جیمیل شما ارسال می شود.

در نهایت برای تایید حساب خود در این قسمت باید مشخصات پروفایل خود را تکمیل کرده و عکس پروفایل خود را آپلود کنید.

آموزش کپی تریدینگ

برای اینکه بتوانید روند معامله، معامله گران عالی و حرفه ای را کپی کنید نیاز است تا در درجه اول در صفحه Traders List بهترین معامله گران را از میزان سودشان بررسی کنید، پروفایلشان را به صورت دقیق بررسی کرده و اقدام به کپی ترید معامله گران کنید.

Principal Type: نوع ارز خود را مشخص کنید. USDT یا vst (ارز بومی صرافی).

Principal (USDT,VST): مقدار سرمایه ای که می خواهید به هر معامله اختصاص دهید مشخص کنید.

Contract Account ( Avail.): مقدار موجودی در دسترس کیف پول در این قسمت مشخص می شود.

اتصال صرافی بینگ ایکس به تریدینگ ویو

اتصال صرافی BingX به تریدینگ ویو

یکی از نقاط مثبت صرافی بینگ ایکس قابلیت اتصال به وب سایت تریدینگ ویو و انجام معامله از طریق آن است. برای این کار نیاز است وارد سایت تریدینگ ویو شوید. ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده و اکانت دارید وارد شوید و روی گزینه Trading Panel کلیک کنید.

اتصال صرافی بینگ ایکس به تریدینگ ویو

در میان پلتفرم هایی که در این قسمت مشاهده می کنید صرافی بینگ ایکس را پیدا کنید. روی گزینه Connect کلیک کرده و آدرس ایمیل و نام کاربری خود را وارد نمایید. با وارد کردن ایمیل و نام کاربری وارد صرافی بینگ ایکس از طریق سایت تریدینگ ویو شده و معامله کنید.

ساخت وبلاگ جدید رایگان وی آهنگ مشاور گروپ دکتر ذهن خرید بک لینک از همه بلاگ اقساط اپل
بستن تبلیغات [X]